TR | EN

Gıda-Ekmekçi Bantları: Özellikle gıda ve hamur uygulamalarında, bandın sahip olması gereken hamura yapışmama özelliği ( release ) pazarda bu bantların tercih edilmesini sağlar. Unlu mamüller sektöründe kullanılmak üzere kes-tart prosesi için dizayn edilmiş olan özel bantlar mevcuttur. Bez bantlar hamur tesisleri, Bez, bantlar, hamur tesisleri, ekmek fabrikaları, bisküvi fabrikaları, sıcaklığa ve yapışmama özelliklerine sahiptir. Ayrıca fermantasyon tünel bantı olarak da kullanılır.

Pasta-ekmek sektöründe; açık hamur taşıma- yoğurma-açma bandı olarak, unlu mamülleri ve bisküvi taşımasında fırın giriş ve çıkış bandı olarak kullanılmaktadır. Hamur sektöründe; hamur kesme olarak kullanılır. Yan etek kullanımlarında uygundur.

Polyester Bantlar çeşitli örgü aralıklarında, kenarları takviyeli ve spiral ekli olarak üretilmektedir. Ayrıca fermantasyon tünel bant olarak kullanır. Su geçirmez çürümeye dayanıklıdır. Baktari oluşumunu azaltan pürüzsüz yüzeye sahiptir. Su, Hayvansal ve Bitkisel yağlara karşı dayanıklıdır. Kolay temizleme özelliği sayesinde tasarruf sağlar. Unlu mamül üretiminin bütün proses aşamalarında kullanılan gıda Tüzüğüne ( HACCP ) uygun bantlar FDA sertifikasına sahiptir. Tüm bu ürünleri AZM bant A.Ş. den temin edebilirsiniz.

İLETİŞİM

ADRES : Fevzi Çakmak Mh. 10623 No:80/B
Karatay/KONYA
TEL : 0.332 346 11 70
FAKS : 0.332 346 11 68
E-MAIL : info@azmkonveyorbant.com
 

BÜLTEN KAYIT

E-Bültene kayıt yaptırarak güncel haber ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz !

© Coypright 2016 Konveyör Bant. All Rights Reserved.