TR | EN

Teflon Silindir Bantlar: Yapışkanlı ve yapışkansız PTFE Cam Kumaşlar (Ptfe adhesive tape) poşet ağzı yapıştırma makinası bandı, yapışkanlı PTFE kumaş, kauçuk ekstrüzyon makinalarında, kauçuk ısı tünelleri, köşe kaynak makinası, tekstil sektöründe sanfor makinalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Teflon Kurutma Bantları; ürün kurutulmasında yaygın olarak kullanılan ve daha yüksek hızda kuruma ve yüksek sıcaklık değerleriyle 260ºCde, 4x4 mm ve 2x2 mm, hasır gözenekleriyle minimum ısı kaybı ile maksimum hava akımı ile yeterli bir çalışma oluşturarak, yüksek oranda  urutma sağlarlar.
Kadife silindir & merdane sargı bandı, doğal kauçuk silindir sargı bandı, sentetik kauçuk silindir sargı bandı, silikon silindir sargı bandı, pvc grip silindir sargı bandı, ambalaj makinası teflonu, pvc kaynak makinası teflonu, yapışkanlı ve yapışkansız olarak kullanılır. Dokuma, örme ve boyama başta olmak üzere tüm tekstil işletmeleri için merdane sargı bandı, konveyör bant, kurutma ve yıkama örgü bandı, saf teflon film ve levha bantları stoklarımızda mevcuttur.

İLETİŞİM

ADRES : Fevzi Çakmak Mh. 10623 No:80/B
Karatay/KONYA
TEL : 0.332 346 11 70
FAKS : 0.332 346 11 68
E-MAIL : info@azmkonveyorbant.com
 

BÜLTEN KAYIT

E-Bültene kayıt yaptırarak güncel haber ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz !

© Coypright 2016 Konveyör Bant. All Rights Reserved.